– Odpowiemy przekazem o sile rażenia bomby atomowej. Pałac tego nie chciał, ale w końcu wejdziemy w serię negatywnych spotów o Dudzie – mówi nam na gorąco jeden z kluczowych spin doktorów, stojących za strategią kampanii kandydata PO i urzędującego prezydenta.

– Popełnili błąd, że tak wcześnie zaczęli kampanię negatywną. Spot Dudy jest dość śmieszny, ale politycznie słaby. W wypowiedzi o NATO, którą przywołują PiS-owcy, Komorowski się przejęzyczył, zresztą to jakaś abstrakcyjna, stara sprawa. Nikogo to nie porwie. Młody Bush miał serię lapsusów, a zgniótł Kerrego w walce o 2 kadencję – mówi nam polityk z czołówki PO.

Jak dalej mówi nasz rozmówca, jeden z twórców strategii Platformy: – Sięgniemy po sprawę SKOK-ów, pokażemy konsekwencje tego, co by było, gdyby Trybunał Konstytucyjny podzielił argumenty Dudy i pozbawił SKOK-i gwarancji depozytów. Przypomnimy zachowanie Dudy wobec ciężarnej wiceminister, pokażemy co robił jako poseł i minister Kaczynskiego i Ziobry, kto go popiera: Pawłowicz, Macierewicz, Rydzyk. Ale to wierzchołek góry lodowej tego, czego Polacy nie wiedzą o kandydacie PiS – mówi nam polityk Platformy bezpośrednio zaangażowany w kampanię PO.

PRZECZYTAJ O NEGATYWNYM SPOCIE KAMPANII DUDY

Fot. YouTube