KORWiN Air One to pierwsza mobilna gra tej kampanii prezydenckiej. Oparta na pomyśle doskonale znanym z „Flappy Bird” czy „Retry” gra została stworzona oddolnie, przez zwolenników JKM. Jak czytamy w opisie: „[Korwin] Odwiedza 40 miast i spotyka się z ludzmi. Niestety na jego drodze są liczne przeszkody takie jak ZUS, urzędy podatkowe, sejm oraz brzoza. Musi z nimi na co dzień walczyć aby poprawic sytuację w kraju. Pomóż mu aby jego lot był jak najdłuższy. Rywalizuj razem ze znajomymi i zdobywajcie codziennie coraz lepsze wyniki w ogólnopolskim rankingu”. Gra jest dostępna – za darmo – tylko na Androidzie. Samolot Korwina szybko staje się symbolem jego kampanii prezydenckiej.

Kampania Korwin-Mikkego – której szefem jest Przemysław Wipler – od samego początku jest mocno wspierana oddolnie. Nie tylko w takiej formie jak gry, infografiki czy klipy. Cały Lot Air Korwin One i trasa awionetki po całej Polsce jest finansowana z datków zwolenników Korwina. Bez nich realizacja tego projektu, nie byłaby możliwa.

air

Dzięki oddolenemu zaangażowaniu i awionetce JKM, kandydat zyskał bardzo dużą mobilność w tej kampanii. Codziennie może odwiedzić kilka, nawet bardzo oddalonych od siebie miast i to bez konieczności wielogodzinnych męczących przejazdów, tak jak w przypadku Dudabusa czy Bronkobusa. Sztabowcy partii niemal codziennie informują też o rekordowych tłumach na spotkaniach.

Można się spodziewać, że do końca kampanii powstanie jeszcze wiele ciekawych projektów fanów JKM, a ta prosta mobilna gra to dopiero początek.