NEWS
13/11/2025
13:42
Hołownia podpisał rezygnację:
Niektórzy mieli problem, że dopuszczam opozycję do głosu
- Przed chwilą podpisałem, zgodną z umową koalicyjną, rezygnację z funkcji marszałka Sejmu. Dzisiaj jest 13 listopada, mija dokładnie 2 lata odkąd tę funkcję Sejm mi powierzył - stwierdził Szymon Hołownia na konferencji prasowej.
- Tak, niektórzy mieli z tym problem, że dopuszczam opozycję do głosu, jestem z tego dumny, że dopuszczałem ją do głosu, bo uważam że opozycja powinna mieć głos w izbie, w której kto inny ma większość - mówił dalej.
live
6 godz.
5 godz.
5 godz.
5 godz.
6 godz.
6 godz.
6 godz.
6 godz.
10 godz.
11 godz.
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane