NEWS
25/06/2026
11:04
Malinowska-Grupińska:
Nie byłam nigdy w żadnym saloniku
- Nie byłam w żadnym saloniku nigdy, w ogóle pierwszy raz usłyszałam, że takie miejsce jest w Szpitalu Południowym z doniesień prasowych - stwierdziła Ewa Malinowska-Grupińska w trakcie sesji Rady Warszawy.
live
7 godz.
7 godz.
7 godz.
7 godz.
7 godz.
7 godz.
7 godz.
7 godz.
11 godz.
12 godz.
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane