Wieczorem w czwartek, po uroczystościach związanych z zaprzysiężeniem, współpracownicy pana prezydenta, Kancelaria, szykuje duże wydarzenie w internecie z udziałem prezydenta-elekta, w czwartek prezydenta RP – zapowiedział w Radiu Koszalin Paweł Szefernaker.

Jak stwierdził szef kampanii internetowej Andrzeja Dudy, „ma być to pierwsze takie wydarzenie na taką skalę z udziałem głowy państwa w internecie”.

W moim przekonaniu, jako osoby, która współpracowała z panem prezydentem w kampanii, jest to potwierdzenie, że ten sposób komunikacji z wyborcami, Andrzej Duda z Polakami w czasie swojej prezydentury będzie kontynuował – mówił Szefernaker.

Kancelaria lub współpracownicy PAD jutro oficjalnie mają poinformować o tym wydarzeniu – czyli po prostu o spotkaniu z internautami. Szefernaker podkreślił, że będzie to spotkanie z wyborcami i Polakami w internecie już w pierwszym dniu prezydentury.

– Tak, jak pewnie wiele osób przyjedzie na uroczystości do Warszawy, czy będzie uczestniczyło na żywo, pan prezydent będzie chciał także spotkać się za pomocą internetu wieczorem, już po wszystkich uroczystościach. Być może będzie okazja na to, żeby odpowiedzieć na parę pytań internautów – dodał gość Radia Koszalin.

Fot. Facebook Pawła Szefernakera