NEWS

25/06/2026

15:34

Sobierańska-Grenda:

Bardzo nam zależy na tym, żeby zlikwidować kominy płacowe

Michał Olech

- Tu z pełną świadomością i stanowczością chcę podkreślić, że bardzo nam zależy na tym, żeby zlikwidować kominy płacowe i myślę, że od tym od dawna wszyscy mówimy, natomiast mam nadzieję, że w tej chwili starczy nam wszystkim konsekwencji w tym, żebyśmy stworzyli dialog, w którym będzie to możliwe - stwierdziła Jolanta Sobierańska-Grenda na briefingu prasowym.


Michał Olech