NEWS
30/03/2019
12:25
Sroczyński:
Obietnica rozwodnienia ACTA2 to celny strzał PiS. Wigura: PiS skutecznie zapunktował, poszukuje młodych wyborców. Polityk PiS na offie: Z badań wynika, że temat tzw. ACTA2 interesuje młodych ludzi, którzy widza w dyrektywie zagrożenie dla wolno
- Z badań przeprowadzonych dla PiS wynika, że temat tzw. ACTA2 interesuje młodych ludzi, którzy widza w dyrektywie zagrożenie dla wolności słowa. Jednocześnie są zaskoczeni brakiem dyskusji publicznej na ten temat. Są tym zbulwersowani, że nikt nie próbuje wolności słowa bronić - tak polityk PiS mówi nam o kulisach wyboru sprzeciwu wobec kontrowersyjnej dyrektywy jako Piątkę Plus.
"- Kaczyński powiedział, że rozwodnią dyrektywę ACTA2, to ciekawe, celny strzał" - mówił Grzegorz Sroczyński w TVN24.
"- To próba sięgnięcia po młody elektorat, który nie był dotąd mocno propisowski, Platforma zrobiła błąd, PiS wykorzystuje piłkę, która została podana mu pod nogi" - komentował na gorąco Tomasz Żółciak z DGP.
"- PiS skutecznie zapunktował, PiS poszukuje młodych wyborców, może się okazać, że to słuszne posunięcie taktyczne" - mówiła Karolina Wigura z Kultury Liberalnej.
"- PiS celnie identyfikuje tematy, które poruszają różne grupy społeczne. Tzw. ACTA2 probują sprzedać jako zamach na naszą wolność. W przemówieniu premiera nawet pojawiła się Hannah Arendt"- mówiła Agata Szczęśniak z Oko.press w programie Marcina Mellera zaraz po konwencji PiS.
"- Mogą na tym zapunktować, to nośny temat" - mówił reżyser Paweł Maślona.
"- PiS doskonale uprawia politykę, doskonale narzuca tematy" - mówił Dariusz Rosiak w programie Mellera.
live
24 min.
26 min.
„Prezydent niezwłocznie powinien to zrobić” — Czarzasty o ślubowaniu sędziów TK
26 min.
„Dzisiaj będzie odpowiedź” — Czarzasty o pytaniach Boguckiego
27 min.
„Politycznie za Giertycha jest odpowiedzialna KO” — Czarzasty pytany o publikację WP
29 min.
„Co się zdarzy, jeżeli bank nie wykaże zysku?” — Czarzasty o ryzyku wynikającym z projektu dot. SAFE 0%
30 min.
„Nie nadaję numeru druku temu projektowi” — Czarzasty o propozycji prezydenta dot. SAFE 0%
32 min.
„Komisja Wenecka wyznaczyła termin” — Czarzasty o jednym z prezydenckich projektów
45 min.
„Żaden projekt nie jest w zamrażarce” — Czarzasty zwraca się do Nawrockiego
93 min.
„Jesteśmy na samej końcóweczce” — Cenckiewicz pytany o aneks do raportu WSI
3 godz.
"Mam radę dla prezydenta". Czarzasty: Niech pan zwróci się do służb, niech sprawdzą przejęcie przez pana mieszkania
polecane
Morawiecki: Chcę, żeby szeroki obóz patriotyczny zwyciężył w najbliższych wyborach
polecane
"Stać cię komuchu na to wszystko, ale tych ludzi nie stać". Czarnek do Czarzastego
polecane
"W zależności od wyjaśnienia zasadniczych kwestii...". Bogucki publikuje 5 pytań do Czarzastego ws. TK
polecane
"Oni piszą memy, my ustawy, oni są skrajną lewicą, my proludzkim centrum". Pełczyńska-Nałęcz krytycznie o Razem
polecane
"Chcemy wesprzeć pana prezydenta". Czarnek w Katowicach apeluje o wyjście z ETS-u
polecane
"Przede wszystkim tworzyć warunki do produkcji najnowocześniejszego sprzętu". Przydacz na rozmowach w Seulu
polecane