W ciągu dwóch dni chcecie dokonać zamachu na TK
- Warchoł krytykuje rządzących
Gorący temat
05.09.2015
00:04
00:06
00:12
09:03
Jakubiak:
Nie ubiegałam się o miejsce na listach PO. Żądam sprostowania
Szanowni Państwo,W związku z materiałem wyemitowanym we wczorajszym wydaniu Faktów TVN stanowczo oświadczam, że nie... Posted by Elżbieta Jakubiak on 4 września 2015
09:25
"Spotkaliśmy się, by dokonać przeglądu podjętych w Polsce działań oraz zaplanować kolejne tak, aby dobrze przygotować nasz kraj na ewentualne skutki. Dokonamy przeglądu przygotowań instytucji na różnych szczeblach do przyjęcia 2000 uchodźców"Jak dodawała szefowa rządu, "musimy być przygotowanie na zwiększenie presji migracyjnej na granicy UE, również z kierunku wschodniego". PEK zapowiedziała stworzenie centrów weryfikacyjnych, które ułatwią rozróżnienie imigrantów ekonomicznych i uchodźców.
09:31
11:15
"Po zebraniu dzisiejszych raportów chcę wszystkim Polakom powiedzieć: Polska jest bezpieczna. Po zebraniu wszystkich raportów chce wszystkim powiedzieć, że Polska jest bezpieczna, państwo też jesteście bezpieczni. Nie zrobię żadnego ruchu, który destabilizował by nasz kraj"Jak dodała:
"Kryzys ulega dalszemu pogorszeniu. Musimy być gotowi na to wyzwanie. Spotkaliśmy się dziś tutaj, by dokonać przeglądu podjętych już w Polsce działań oraz zaplanować kolejne tak, aby dobrze przygotować nasz kraj na jego ewentualne skutki. Jesteśmy zobowiązani do solidarności z Europą, do solidarności z której sami też korzystaliśmy, ale nasza solidarność musi być odpowiedzialna i powinna odpowiadać możliwość naszego kraju"W spotkaniu poza przedstawicielami rządu i służb wziął udział Paweł Soloch, szef BBN.
18:41
"Superapartament z sauną w hotelu nad morzem, drogie alkohole i koszyki z darmowym jedzeniem - tak na koszt Solidarności wypoczywa jej szef Piotr Duda"
19:28
W ciągu dwóch dni chcecie dokonać zamachu na TK
- Warchoł krytykuje rządzących
Gorący temat
Mamy potwierdzenie ograniczenia nocnej sprzedaży alkoholu w Warszawie
- Trzaskowski
Gorący temat
Nie ma już ani dnia dłużej na czekanie
- Kierwiński apeluje do Nawrockiego ws. SAFE
Gorący temat
Kontrakty, które mogą być sfinansowane z mechanizmu SAFE, już są realizowane
- Sobkowiak-Czarnecka
Gorący temat
Prezydent i opozycja mają test na patriotyzm. Oby zdali
- Sikorski o SAFE
Gorący temat
Będziemy startować samodzielnie
- Sawicki o wyborach parlamentarnych
Gorący temat
Witaj na 300polityka AI!
Zadaj pytanie, które pomoże Ci lepiej zrozumieć świat polityki, kampanii wyborczych, mediów i strategii. AI odpowie na podstawie wiarygodnych źródeł i aktualnych danych.