NEWS
16/05/2015
14:15
Napieralski:
Dopiero Rada Krajowa SLD może podjąć kluczowe decyzje
Napieralski: Dopiero Rada Krajowa SLD może podjąć kluczowe decyzje
Jak mówił Grzegorz Napieralski, są wnioski o odejście Leszka Millera i całego zarządu, ale nie mogły być poddane głosowaniu na posiedzeniu zarządu SLD. Może to nastąpić dopiero na Radzie Krajowej SLD.
- Być może Rada Krajowa podejmie kluczowe decyzje. Jak nie, to nic dobrego się nie stanie, bo widzimy, co się dzieje - mówił były przewodniczący SLD.
Według Napieralskiego, Rada Krajowa powinna zostać zwołana jak najszybciej, w ciągu 2 tygodni, czyli zaraz po wyborach. Szef sztabu Magdaleny Ogórek Leszek Aleksandrzak - jak mówił Napieralski - zapowiedział, że podda się głosowaniu na Radzie Krajowej, bo czuje się winny.
live
11 godz.
11 godz.
„Być może Mentzen mógłby wysyłać transparenty tylko w kierunku Moskwy” — Przydacz o scenariuszu, w którym nie pomogliśmy Ukrainie
11 godz.
Przydacz: Nie oczekujemy od Ukrainy słowa „dziękuję”, tylko solidarności i urealnienia stosunków
12 godz.
Polsko-ukraińska współpraca dronowa? Przydacz o deklaracjach Ukrainy
12 godz.
„Ukraina deklaruje gotowość” — Przydacz o kulisach rozmów ws. ekshumacji
12 godz.
Przydacz: Ukraina nie zawsze reagowała na polskie oczekiwania. Myślę, że dziś zrozumiała, że trzeba
12 godz.
Przydacz: Nie ma już takich czasów, że cokolwiek Zełenski nie powie, to Polska na pewno go w każdej sprawie poprze
12 godz.
Przydacz: Partnerskości w relacjach z Ukrainą nieco brakowało. Prezydent Nawrocki ma poczucie dobrze wykonanego dla Polski obowiązku
14 godz.
„Polska musi przestać prowadzić politykę na kolanach” — Bosak o pomocy dla Ukrainy
15 godz.
„Nie wie, co podpisał, skompromitował się na konferencji” — Müller o Tusku
polecane
"Zawsze lepiej mieć kawałek czegoś niż wszystko z niczego". Tusk o szczycie UE
polecane
"Polacy odnoszą wrażenie, że nasz wysiłek i pomoc Ukrainie nie spotkały się z należytym docenieniem”. Nawrocki do Zełenskiego
polecane
"Reforma wejdzie w życie”. Nowacka odpowiada na weto Nawrockiego
polecane
Rządowy projekt o związkach partnerskich w Sejmie. Jest termin
polecane
"Ofiara jest ścigana przez służby". PiS w obronie Dworczyka
polecane
Nawrocki mógłby podpisać podwyżkę akcyzy? Bogucki podaje warunek
polecane