TEKST PARTNERSKI

Z roku na rok postępuje digitalizacja bankowości, stąd wiele spraw związanych z produktami i usługami klienci banków mogą zrealizować zdalnie. Możliwość założenia konta bankowego online stała się już standardem. Jednak niektóre banki nadal nagradzają wybór tej formy nawiązania kontaktu z bankiem – jednym z nich jest Bank Pekao S.A., który oferuje dla nowych klientów aż 200 zł premii za założenie konta firmowego zdalnie.

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze, którzy nie są związani z Bankiem Pekao S.A. umową rachunku rozliczeniowego dla firmy w okresie pomiędzy 1 stycznia 2023 r. a dniem przystąpienia do promocji, mogą zyskać 200 zł za zdalne założenie Konta Przekorzystnego Biznes wraz z kartą debetową do tego rachunku. Premia jest oferowana w ramach promocji „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe”, która trwa do 31 marca 2024 r.

Warunkiem otrzymania 200 zł premii jest wykonanie z nowo otwartego rachunku przelewu do ZUS na kwotę min. 300 zł w okresie 2 miesięcy następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa oraz nastąpiła akceptacja kompletu zgód marketingowych. Dodatkowo, uczestnicy promocji mogą bezterminowo korzystać z konta firmowego za darmo i po spełnieniu warunków otrzymać kolejne premie:

  • do 600 zł – zwrot 3% za transakcje bezgotówkowe na sumę min. 500 zł miesięcznie,
  • do 500 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie na nim płatności na sumę min. 1000 zł co miesiąc,
  • 500 zł za pierwszą umowę o kredyt/pożyczkę z gwarancją lub leasing, lub faktoring,
  • 200 zł za spełnienie warunków połączenia Pekao24 z platformą księgową Księgowość z Żubrem.

Księgowość z Żubrem to nowoczesna platforma dla przedsiębiorców, dostępna z poziomu bankowości internetowej, za pomocą której podmioty prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą samodzielnie prowadzić księgowość swojej firmy lub korzystać z pomocy profesjonalnych księgowych. Warto zaznaczyć, że do końca roku obowiązuje „Przełomowa Oferta Księgowa”. Jej uczestnicy mogą aż przez 2 lata korzystać za darmo z pakietu „Księgowość self-service” w Księgowości z Żubrem.

– Oprócz promocji dotyczącej bezterminowo bezpłatnego konta firmowego z łącznymi premiami do 2 tys. zł i atrakcyjnej promocji dotyczącej możliwości darmowego korzystania z platformy księgowej, klienci biznesowi Banku Pekao S.A. mogą także korzystać z bezpłatnej przez dwa lata dzierżawy pierwszego terminala płatniczego. Promocyjne oferty są propozycją nie tylko dla osób dopiero startujących z własnym biznesem. Liczne korzyści oferowane posiadaczom rachunku firmowego w Banku Pekao S.A. zostały dopasowane do wymagań oraz potrzeb zarówno nowych, jak i długoletnich przedsiębiorców – mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze mogą zapoznać się z obowiązującymi promocjami oraz pełną, dedykowaną dla nich ofertą na stronie internetowej Banku Pekao S.A. w zakładce „Przedsiębiorcy”.