TEKST PARTNERSKI

W rankingu serwisu bankier.pl dot. kont osobistych dla młodych, 1. miejsce zajął rachunek PKO Banku Polskiego.

Konto dla Młodych zebrało dziewięć na dziewięć punktów w trzech kategoriach: opłat, dostępności BLIKA oraz bonusów. Wyróżniony rachunek to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste dla osób od 13. do 26. roku życia.

Osoby do 26. roku życia to klienci bardzo biegli w korzystaniu z internetu i ceniący nowoczesne technologie. PKO Bank Polski od lat stawia nacisk na innowacje – rozwijamy się cyfrowo, dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla młodych osób – dajemy narzędzia ułatwiające codziennym bankowaniu. Takie właśnie jest Konto dla Młodych, które w listopadzie zajęło 1.miejsce w rankingu Bankiera. Cieszy nas to wyróżnienie. Konto w banku musi być szczególnie dopasowane do naszych potrzeb. Co ważne, Konto dla Młodych jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz płatności zbliżeniowe i przelewy natychmiastowe BLIKIEM. Aplikacja mobilna, szybkie przelewy na telefon, asystent głosowy, czy płatności telefonem – to tylko niektóre z rozwiązań konta PKO Banku Polskiego skierowanego do młodych osób – podkreśla Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.

Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste, numer 1 w listopadzie na rynku produktów bankowych dla grupy wiekowej do 26. roku życia. Bank nie pobiera opłaty za jego założenie i prowadzenie, darmowe są także wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Konto można otworzyć za pomocą serwisu internetowego iPKO na stronie www.pkobp.pl (wówczas umowę dostarczy kurier) lub „na selfie” za pomocą aplikacji mobilnej IKO, bądź odwiedzając dowolną placówkę PKO Banku Polskiego.

Młodzi klienci, którzy założą Konto dla Młodych z kartą płatniczą, mogą liczyć na bonus w kwocie 200 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest zarejestrowanie się w promocji, wyrażenie zgód marketingowych oraz wykonanie co najmniej pięciu płatności kartą lub Blikiem w każdym z 3 kolejnych miesięcy po tym, w którym zostało otwarte konto. Voucher przeznaczony jest do wykorzystania na Allegro. Szczegóły znajdują się na stronie Konto dla Młodych.

W ostatnim czasie bank ujednolicił ofertę kont, m.in. dzięki połączeniu Konta Pierwszego z Kontem dla Młodych. Uproszczenie oferty tak, żeby była bardziej czytelna i przejrzysta dla klientów to jeden z ważnych elementów Strategii PKO Banku Polskiego na lata 2023-2025. Wprowadzane zmiany to również odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientów. Teraz osoby od 13. do 26. roku życia korzystają z Konta dla Młodych. Bank ujednolicił też opłaty za prowadzenie kont, kart i innych produktów – większości tych opłat w prosty sposób można uniknąć, co dokładnie wyjaśnione jest na stronie poświęconej tym zmianom.