TEKST PARTNERSKI

Pekao S.A. startuje z kampanią promocyjną, która zachęca zamożnych klientów do otwarcia Konta Świat Premium. Nowi posiadacze rachunku otrzymają przywileje, pozwalające na wyższą jakość usług, które nie muszą wiązać się z większymi kosztami.

Kampania internetowa jest skierowana do osób, które oczekują od banku więcej niż standardowych usług. Opowiada ona o przywilejach dla klientów, którzy założą rachunek premium, czyli wejdą do Świata Premium Banku Pekao. W ramach promocji, która jest motywem przewodnim tej kampanii, nowy posiadacz konta może otrzymać kartę podarunkową do sklepu EURO RTV AGD o wartości 1 000 zł. Nagroda została przygotowana dla klientów, którzy w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta będą aktywnie korzystać ze złotej karty VISA wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 000 zł miesięcznie, a także założą oraz utrzymają przez okres min. 3 miesięcy dowolne lokaty z dostępnej oferty banku, na łączną kwotę min. 100 000 zł.

– Konto Świat Premium to rozwiązanie stworzone dla osób, które oczekują najwyższej jakości i komfortu w zarządzaniu swoimi finansami. W ramach tego produktu klienci otrzymują dostęp do opieki Doradcy Osobistego Premium, który zaproponuje indywidualnie dopasowane rozwiązania dotyczące codziennego bankowania, oferty oszczędnościowej, inwestycyjnej, czy kredytowej. Elastyczność obsługi posiadaczy takiego konta jest wspierana m.in. przez usługę HaloPekao, czyli możliwość składania zleceń przez telefon bezpośrednio u Doradcy oraz nowoczesną aplikację PeoPay pozwalającą zarządzać mobilnie finansami w każdej sytuacji – mówi Remigiusz Hołdysdyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych, Bank Pekao S.A.

 Oferta jest elastyczna i dostoswana do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadacz rachunku może korzystać z obsługi Doradcy Osobistego Premium, który pomoże w podjęciu decyzji finansowej oraz wesprze w obszarze rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych. Właściciel konta może również złożyć dyspozycję- zarówno w oddziale lub przez telefon, za pośrednictwem usługi HaloPekao, czy samodzielnie w aplikacji PeoPay.

Klient Świata Premium otrzyma darmową złotą kartę Visa, za pomocą której może wypłacać gotówkę z bankomatów w kraju i za granicą bez opłat oraz płacić poza granicami państwa bez przewalutowania. Właściciel konta może również korzystać bez opłaty z rachunku inwestycyjnego w Biurze Maklerskim Pekao.

Poza wymienionymi korzyściami posiadacz rachunku otrzyma dostęp do szerokiej oferty produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych, wśród których można wymienić:

  • Konto Oszczędnościowe Premium z promocyjnym oprocentowaniem 7 proc. w skali roku do 200 000 zł przez 5 miesięcy od otwarcia konta (promocja trwa do 2 listopada 2023 r.),
  • Lokatę Lokuj z Żubrem na 7 proc. w skali roku na 3 miesiące w kwocie od 1 000 do 50 000 zł (promocja trwa do 30 listopada 2023 r. dla klientów bez aktualnego kwestionariusza MIFID),
  • lokaty w walutach USD i EUR na 3 proc. zakładane na 12 miesięcy od kwoty od 5.000 USD lub EUR,
  • inne produkty oszczędnościowe i inwestycyjne dla Klientów Premium: fundusze Pekao TFI o zróżnicowanym potencjale zysku i profilu ryzyka, produkty łączące inwestycje z lokatą terminową, inwestycje z jednoczesnym ubezpieczeniem, obligacje skarbowe, program Akumulacji Kapitału PRO, programy emerytalne IKZE i IKE, cykliczne emisje produktów inwestycyjnych z ochroną kapitału oraz rachunek maklerski z dostępem do akcji polskich i zagranicznych.

Konto Świat Premium jest darmowe przez pierwsze trzy miesiące. Klient, którego łączne oszczędności w depozytach oraz produktach inwestycyjnych wyniosą min. 200 tys. zł ma możliwość korzystania z niego za darmo, także po zakończeniu okresu promocyjnego.

Opłata za korzystanie z konta nie jest pobierana także wtedy, gdy klient zakupi produkty inwestycyjne lub skorzysta  z pożyczki ekspresowej o wartości minimum 50 000 zł i będzie utrzymywać średnie miesięczne saldo w wysokości 50 000 zł. Jeśli warunki nie zostaną spełnione, miesięczna opłata za Konto Świat Premium wynosi 50 zł.

 

Więcej informacji na stronie: Wyjątkowe korzyści z Bankiem Pekao S.A.