TEKST PARTNERSKI

W Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Łodzi powstają nowe placówki Banku Pekao S.A. Jest to związane z projektem Multi-Branch, którego celem jest zebranie jednostek obsługujących klientów biznesowych i detalicznych oraz zespołów wsparcia w jednej przestrzeni biurowej.

Już niedługo klienci bankowości korporacyjnej oraz przedsiębiorstw zostaną obsłużeni w nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeniach. Równolegle trwają intensywne prace nad realizacją placówek detalicznych, które zlokalizowane będą na parterze budynków, a ich wnętrze zaaranżowane zostanie w najnowszym standardzie.

Wzorem dla projektu Multi-Branch była nowa siedziba centrali banku, przy ul. Żubra 1 w Warszawie. Pekao Tower jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pracownika i charakteryzuje się najwyższym standardem jakości w aranżacji powierzchni oraz wyposażenia.

– Projekt Multi-Branch to odpowiedź na oczekiwania klientów oraz pracowników. Ulokowanie jednostek w jednej przestrzeni biurowej poprawi jakość i dostępność usług, jak również stworzy lepsze warunki pracy – mówi Leszek Skiba, prezes zarządu Banku Pekao S.A.  Nowe obiekty, które otwieramy to nowoczesne, dobrze skomunikowane, a także atrakcyjne miejsca, zapewniające najwyższe standardy i technologie. Jestem pewien, że proekologiczne rozwiązania oraz wysokiej klasy wykończenie wnętrz stworzą przyjazną przestrzeń dla wszystkich użytkowników – dodaje.

Budynki biurowe, w których otwarte zostaną oddziały banku oferują dostęp do bogatego otoczenia kulturalnego, zabytków i terenów zielonych. Znajdują się one w pobliżu komunikacji miejskiej. Nowoczesna, funkcjonalna i wspólna przestrzeń wzmocni efektowność działań oraz komunikację między pracownikami. Wszystkie obiekty uzyskały certyfikat BREEAM na poziomie Excellent lub Well Health&Safety, co potwierdza zastosowanie energooszczędnych systemów eksploatacji budynków i oznacza, że wdrożone rozwiązania są przyjazne dla człowieka i środowiska.

Poniżej znajduje się lista budynków i kompleksów biurowych, w których zostaną utworzone placówki Banku Pekao S.A.:

  • Łódź – budynek REACT, zlokalizowany przy Al. Piłsudskiego 24,
  • Lublin – budynek w kompleksie Centrum Zana Office Park przy Al. Kraśnickiej 27,
  • Gdańsk – budynek w kompleksie Olivia Business Centre przy Al. Grunwaldzkiej 472E,
  • Kraków – budynek w kompleksie Fabryczna Office Park przy Al. Pokoju 18C,
  • Katowice – budynek w kompleksie Face2Face Business Campus przy ul. Żelaznej 2.

Bank planuje otworzyć kolejne multiplacówki w innych miastach.