Na sierpień dla uczestniczek Akademii Rozwoju Fundacja PFR przygotowała bezpłatne webinary z ekspertami Google. Podczas trzech spotkań zaproszeni goście opowiedzą o tym, jak może wyglądać kariera w firmach i dużych korporacjach BigTech. Podpowiedzą, jak przygotować się do rozpoczęcia pracy w IT, jakie ścieżki rozwoju są dostępne i na czym polega specyfika pracy w międzynarodowych organizacjach.

O tym, jak być budować samoświadomość, poczucie własnej wartości i gotowości do zmiany, zwłaszcza w trakcie pracy w obszarze IT i Big Tech, opowie Rafał Kuszneruk – Senior Engineering Manager w Google – już 9 sierpnia, o godzinie 15:00. Natomiast 25 sierpnia o 15:00 odbędą się warsztaty anglojęzyczne przybliżające ścieżkę kariery zarządzania produktem w branży Big Tech, które poprowadzi Arun Ravindran – Product Manager indyjskiego oddziału Google.

Dla każdej kobiety, która chciałaby dowiedzieć się jakie technologie przydadzą się na początek kariery w IT oraz czy warto poświęcać czas na zdobywanie certyfikatów dostępny jest webinar 28 sierpnia o godz. 15:00. W jego trakcie Aga Bielak – Cloud Specialist w Google – omówi zalety korzystania chmury obliczeniowej, niektóre wyzwania i możliwości, które wiążą się z tą szybko rozwijającą się dziedziną, a także podsunie cenne wskazówki i przybliży perspektywy kariery w tej dziedzinie.

Aby wziąć udział w spotkaniach z ekspertami Google należy zarejestrować się pod tym linkiem: 25 sierpnia Akademia Rozwoju – Wydarzenie dodatkowe (clickmeeting.com). 

Wydarzenia są przeznaczone przede wszystkim dla uczestniczek Akademii Rozwoju, dołączenie do Programu możliwe tutaj.

TEKST PARTNERSKI