NEWS

24/07/2026

20:53

Mentzen:

Tak naprawdę nic złego się nie stało. Tusk nie jest ani odrobinę bliżej wygrania kolejnych wyborów

Michał Olech

- Rozumiem rozgoryczenie i smutek wielu prawicowych wyborców, którzy boją się upadku PiS. Tak naprawdę jednak nic złego się nie stało. Tusk nie jest ani odrobinę bliżej wygrania kolejnych wyborów. Jest na kogo głosować! - napisał Sławomir Mentzen w social media.

"Jeśli popierasz Zielony Ład, masowe migracje z Azji i Afryki, KPO, von der Leyen, unijny dług i unijne podatki, to możesz głosować za ludzi za to odpowiedzialnych - Rozwój Morawieckiego.

Jeśli nie popierasz tych wszystkich dziadostw, chcesz niskich i prostych podatków, wolności i niepodległości, masz Konfederację.

Jeśli zależy Ci na wyjaśnieniu sprawy tajnego bunkru żydowskiego pod CPK - jest Korona Brauna.

A jeśli Twoim priorytetem jest utrzymanie zamkniętego funduszu emerytalnego Porozumienia Centrum dla Kaczyńskiego i jego kilku kolegów, masz PiS.

Dla każdego coś się znajdzie, do wyboru, do koloru!"


Michał Olech