NEWS
24/06/2026
14:37
Tusk:
Ja bym bardzo chciał, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów
- Ja bym najchętniej wszystkich partyjnych, czy to jest Koalicja Obywatelska, czy to jest PiS, Konfederacja, Lewica, PSL, bez żadnego znaczenia, ja bym bardzo chciał, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów - powiedział premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej.
- Kłopot polega na tym, że tak jak patrzę na taki Szpital Południowy czy szpitale, które są spółkami w dyspozycji samorządów, mamy tam zarządy spółek, zarządy samych szpitali, prezesów, wiceprezesów, rady nadzorcze, dyrektorów, czasami mam wrażenie, że więcej jest tego typu ludzi, niż tych, którzy są na dyżurze - kontynuował.
live
12 godz.
11 godz.
11 godz.
11 godz.
11 godz.
11 godz.
11 godz.
11 godz.
11 godz.
12 godz.
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane