NEWS
03/10/2025
11:14
- My jesteśmy najbardziej skoncentrowani na tym, żeby przygotować program. Mamy zresztą lekcję od Donalda Trumpa, który przyszedł i dokładnie wiedział każdego dnia, co będzie robił, jaka agenda jest. Było rozpisane dosłownie - powiedział Tobiasz Bocheński w „Sednie sprawy” Radia Plus.
- Samo przygotowanie i samo nastawienie, że przychodzi ekipa, która ma cały playbook, całą wielką książkę tego, co chce robić. Wie, co chce robić w poszczególnych sferach i od razu przechodzi do działania. Ten rząd dwa lata już rządzi i oni się cały czas rozglądają: „co my będziemy robić?” - stwierdził.
- To są żarty. Więc na tym się koncentrujemy, bo chcemy powiedzieć Polakom, że jeżeli my weźmiemy odpowiedzialność - a w to wierzę - za rządy w Polsce, to od pierwszego dnia praca ruszy z kopyta we wszystkich sprawach - oświadczył wiceszef PiS.
live
57 min.
31 min.
37 min.
73 min.
81 min.
2 godz.
2 godz.
2 godz.
2 godz.
3 godz.
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane