NEWS
11/04/2025
08:45
– Nasz jedyny warunek jest taki, żeby dopuścić wszystkie stacje, szczególnie tę stację, którą w tej chwili Polacy wybierają, ma najwyższą oglądalność – powiedział Patryk Jaki w „Graffiti” Polsat News.
– Ale czy jeśli nie będzie dopuszczona do tej debaty TV Republika i wPolsce24, to Karol Nawrocki na nią nie przyjdzie? – spytał Marcin Fijołek.
– Nie znam jeszcze odpowiedzi na to pytanie, bo wiele będzie zależało od szczegółów. […] Ale na pewno będziemy do końca walczyli o to, aby jednak ta debata była na równych zasadach, to znaczy żeby były różne telewizje, różni prowadzący, żeby wszyscy widzowie byli szanowani – odparł europoseł PiS.
– A może jest tak, że nawet jeśli warunki gry wam nie odpowiadają, […] to może Karol Nawrocki powinien przyjść i po prostu powiedzieć to do tych kamer, które będą, w tych warunkach gry, które się będą odbywały? – dopytywał prowadzący.
– My będziemy dzisiaj cały dzień rozmawiali o tym… – powiedział Jaki.
– Pan jest, rozumiem, za taką strategią? – spytał dziennikarz, na co polityk PiS odparł: – Ja mam swój pogląd w tej sprawie, ale nie będę go ujawniał. Dlatego, że ja mam swój specyficzny charakter… Ja powiem tak: ja nie wiem, jaka będzie decyzja dzisiaj kandydatów, więc zobaczymy.
live
59 min.
23 min.
35 min.
40 min.
47 min.
48 min.
55 min.
63 min.
13 godz.
13 godz.
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane