NEWS
28/03/2020
20:18
PAD:
Cieszę się, że marszałek Grodzki zgodził się ze mną przynajmniej w jednej kwestii, że pakiet ustaw powinien przejść do podpisu prezydenta przed 1 kwietnia
„Powinno się odbywać [posiedzenie Senatu szybciej i sprawniej]. Ja bym bardzo chciał, żeby wszystko odbywało się jak najszybciej, najsprawniej, bo to są sprawy bezpieczeństwa Polaków, życia i zdrowia, czyli bezpieczeństwa epidemicznego. To jest pierwsza sprawa, ale zaraz obok druga sprawa to kwestia bezpieczeństwa ekonomicznego, polskiej gospodarki, miejsc pracy, bezpieczeństwa przedsiębiorców, funkcjonowania gospodarki” - mówił w rozmowie z Michałem Adamczykiem w „Gościu Wiadomości” w TVP Info prezydent Andrzej Duda.
„Rozmawiałem dzisiaj z marszałkiem Grodzkim, apelowałem, żeby Senat podjął prace jak najszybciej. Cieszę się, że pan marszałek zgodził się ze mną przynajmniej w jednej kwestii, że ten pakiet ustaw powinien przejść do podpisu prezydenta przed 1 kwietnia. Ja bym bardzo chciał, żeby tak się stało” - dodawał.
live
4 godz.
10 min.
19 min.
27 min.
28 min.
40 min.
4 godz.
7 godz.
7 godz.
7 godz.
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane
polecane