NEWS
27/08/2015
12:55
PEK odpowiada PAD: Niech pan pamięta również o tych 8 milionach, które głosowały na PBK
PEK odpowiada PAD: Niech pan pamięta również o tych 8 milionach, które głosowały na PBK
PEK na briefingu w Głubczycach odpowiedziała na wczorajsze słowa PAD, który stwierdził, że premier prowadzi kampanię wyborczą, a on polskie sprawy:
"Rząd pracuje, nie robi kampanii. Jeśli to kampania, to niewątpliwie kampanią jest przyjmowanie przedstawicielki byłej partii i czym prędzej umieszczanie w pytaniach referendalnych pytań, pod którymi - jak prezydent bardzo często podkreśla - podpisało się 6 mln obywateli. To jeszcze raz apeluję: panie prezydencie, pan będąc prezydentem wszystkich Polaków, niech pan pamięta również o tych 8 milionach, które na pana nie zagłosowały, a zagłosowały na pańskiego konkurenta Bronisława Komorowskiego"PEK powiedziała także:
"Chciałabym zapytać prezydenta, ale również przekazać tym, którzy słuchali wczorajszego wywiadu. Czy ogłoszenie chociażby planu budowy dróg i autostrad za 107 mld zł i domknięcie sieci autostrad i dróg szybkiego ruchu to nie praca? Czy ustawa o bezpłatnej pomocy prawnej, która będzie obejmować 22 mln Polaków, to nie praca na rzecz obywateli? Czy wrzeszczcie chociażby sprawa Seniora-WIGORA i programu, który w sierpniu który został zainicjowany, a który już będzie z końcem przynosił konkretne efekty w wysokości 112 takich domów dziennego pobytu dla seniorów, czy to nie działanie na rzecz obywateli?"
live
8 godz.
7 godz.
Kaczyński o konwencji PO: Jedna partia zjednoczyła się z dwoma innymi, które istnieją dyskretnie
7 godz.
„Musimy nawiązać bardzo intensywny kontakt ze społeczeństwem” — Kaczyński o objeździe wszystkich powiatów i gmin
7 godz.
Kaczyński: Musimy zorganizować dziesiątki mniejszych konferencji w konkretnych sprawach
7 godz.
Kaczyński: W Polsce już są niskie podatki, to zasługa naszego rządu, ale trzeba uprościć procedury
7 godz.
Kaczyński: Polska dzisiaj wymaga naprawdę wielkiej zmiany
7 godz.
„Dzisiaj nie mnie tutaj trzeba fetować, nie mnie dziękować” — Kaczyński dziękuje Glińskiemu za organizację i koncepcję konwencji
8 godz.
Szydło: Przychodzi moment, kiedy jesteśmy razem. Taki moment przyszedł, żeby odsunąć złą ekipę od władzy
8 godz.
„Wiek emerytalny kobiet uzależniony od liczby dzieci, czyli sen dziadersa” — Pełczyńska-Nałęcz komentuje pomysł z petycji skierowanej do prezydenta
8 godz.
Przydacz: Polska w ponad połowie placówek nie ma ambasadorów. Winę za to ponosi Sikorski i Tusk
polecane
Tusk: Nasi przeciwnicy polityczni zastanawiają się nad tym, jak znowu Polskę rozgrabić
polecane
"Zmienia nazwę, chcąc propagandowo poprawić słupki w sondażach". Kaczyński komentuje konwencję PO
polecane
Tomczyk: Wysyłamy jasny sygnał, że trzeba się jednoczyć
polecane
„Sąsiadka mówi o takich przypadkach, że wariat albo ruski agent”. Tusk o słowach Kaczyńskiego
polecane
Błaszczak przedstawia 4 punkty przywrócenia wojska na właściwe tory
polecane
"Przekonuje mnie argument, że to w rękach wyborców jest decyzja". Siemoniak za zniesieniem dwukadencyjności w samorządach
polecane