NEWS
01/08/2025
09:56
Żurek komentuje wpis prezydenta Dudy:
Nie chcę schodzić do tego poziomu
- Wie pani, że my się znamy z prezydentem [Andrzejem Dudą], bo naszym wspólnym promotorem, u którego pisaliśmy prace magisterską był profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Widziała pani, jakie ma zdanie o prezydencie dzisiaj, można go zapytać, jakie ma zdanie o mnie, ja nie będę się reklamował - powiedział Waldemar Żurek w „Gościu Radia ZET”.
- Niektóre zachowania głowy państwa nie licują z powagą tego urzędu. I mnie, jako obywatelowi tego kraju, w środku Europy, który ma bardzo bogatą historię i wysoką kulturę, po prostu czasami jest po ludzku wstyd. Nie będę tego komentował. Proszę wybaczyć, ale naprawdę nie chcę schodzić do tego poziomu, do poziomu tego filmiku - stwierdził, pytany o opublikowany przez prezydenta filmik.
live
2 dni
2 dni
Kara dla Telusa? Sasin komentuje
2 dni
„Chodziło o to, aby dać Tuskowi pretekst, żeby nie budować CPK” — Sasin komentuje sprzedaż działki
2 dni
„Jeżeli się okaże, że ktoś coś poważnego ma na sumieniu...” — Szczucki o możliwych konsekwencjach dla osób zaangażowanych w sprawę działki pod CPK
2 dni
Morawiecki atakuje rząd Tuska spotem w klimacie Halloween
2 dni
„Chcecie prawdziwej afery?” — Czarnek oskarża rząd Tuska
2 dni
Ozdoba: Ziobro nie otrzymał wniosku, a TVN tak
2 dni
„Jeżeli premier Tusk uznaje, że to niezbędne...” — Bodnar komentuje postulat zniesienia dwukadencyjności w samorządach
2 dni
„Prezydent mógłby na tym skorzystać” — Bodnar o proponowanych zmianach dot. KRS
2 dni
Czarzasty jest pewny, że koalicyjny kompromis ws. związków partnerskich przejdzie przez Sejm
polecane
Morawiecki w nowym spocie oskarża rząd o kłamstwo w sprawie ETS2
polecane
Ziobro zostanie w Budapeszcie? Czarzasty: To krótkowzroczne, bo pozycja Orbana słabnie
polecane
“Mają coś na sumieniu”. Biejat komentuje wyjazd Ziobry do Budapesztu
polecane
Ziobro podsłuchiwał polityków PiS - jasna sugestia Tuska
polecane
"Czarownice są faktem". Tusk o zapowiedzi przyspieszenia rozliczeń
polecane
"Zapewniłem, że władza Tuska zmierza ku końcowi". Ziobro o rozmowie z Orbanem
polecane