
Live
Trzaskowski: Dziwi mnie, że politycy PiS-u są w stanie zagłosować przeciwko rezolucji, która ma wzmocnić nasze bezpieczeństwo
– Mnie naprawdę dziwi, że w momencie, kiedy w Unii Europejskiej, w Parlamencie Europejskim jest głosowana rezolucja, która ma wzmocnić nasze bezpieczeństwo, która mówi o tym, na czym bardzo nam zależało: że Tarcza Wschód jest tak naprawdę programem europejskim, to że politycy PiS-u są w stanie zagłosować przeciwko takiej rezolucji – powiedział Rafał Trzaskowski w Opolu.
– Dziwi mnie to, że są w stanie atakować dzisiaj tych, którzy mówią jasno o bezpieczeństwie i za wszelką cenę próbować się różnić – mówił dalej.
Więcej z: Live
16 lipca 2025 21:29
Bielan: Tusk obiecywał koalicjantom już 1,5 roku temu, że zostaje premierem tylko na rok
16 lipca 2025 21:01
„Czy nie lepiej, żeby to mieszkańcy wspólnoty lokalnej mieli możliwość dokonania decyzji?”. Pawlak o zniesieniu dwukadencyjności
16 lipca 2025 20:56
„A wie pan, że bym się zgodził”. Pawlak o zniesieniu limitu dwóch kadencji prezydenta
16 lipca 2025 20:52