Prawo musi stać po Twojej stronie, a nie ochraniać bandytów – to najważniejszy element przekazu najnowszego, pierwszego spotu w ramach projektu „KORWiN dla bezpieczeństwa”. Partia KORWiN planuje nie tylko internetową, ale też telewizyjną emisję skróconej wersji tego klipu w najbliższych dniach.

To pierwszy tego typu projekt partii po parlamentarnej kampanii wyborczej i przyznaniu partii subwencji. Ten spot partii Korwin-Mikkego ma zachęcić do składania podpisów pod trzema obywatelskimi projektami dotyczącymi bezpieczeństwa, których dotyczy cała kampania. W spocie pokazano m.in. fragmenty egzekucji dokonywanych przez ISIS.

https://www.youtube.com/watch?v=zVlTrlwxEYk

Trwa konflikt na Ukrainie, w całej Europie trwa inwazja nielegalnych imigrantów z Afryki Północnej i dramatycznie obniża się poczucie bezpieczeństwa Europejczyków, mają miejsce zamachy terrorystyczne. Partia KORWiN uważa, że powinniśmy przywrócić Polakom prawo do obrony. Dlatego chcemy, by trzy projekty inicjatyw ustawodawczych, które są wspierane przez partię KORWiN, znalazły się w Sejmie i stały się przedmiotem debaty publicznej – mówi wiceprezes partii KORWiN Przemysław Wipler. Trzy projekty ustaw poszerzają dostęp do broni, poszerzają granice obrony koniecznej oraz przywracają karę śmierci dla morderców.

Projekty ustaw i karty do zbiórki podpisów pobrać można na stronie www.podpiszsie.info, która ma być platformą dla wszystkich następnych projektów tego typu partii Korwin. Jak informuje Partia KORWIN, jesienią planowane jest zaprezentowanie projektów w Sejmie i start debaty publicznej na temat bezpieczeństwa Polaków.

CZYTAJ TEŻ: KORWiN startuje z kampanią o bezpieczeństwie i rozkręca rywalizację na prawicy