
Zarząd Krajowy SLD zatwierdził czołówki list. Jaruzelska na razie bez miejsca na liście
– Kandydatura Moniki Jaruzelskiej nie została zgłoszona na wczorajszym posiedzeniu Zarządu Krajowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej – powiedział w rozmowie z 300POLITYKĄ jeden z prominentnych polityków SLD.
– Zarząd Krajowy zatwierdził czołówki list. Ogłoszenie „jedynek” nastąpi w przyszłym tygodniu – podkreślił nasz informator.
Wczoraj Sebastian Wierzbicki napisał na Twitterze iż rada warszawska SLD zarekomendowała Jaruzelską na drugie miejsce na warszawskiej liście Lewica.
Jeden z naszych informatorów twierdzi jednak, że bardziej prawdopodobny jest start Jaruzelskiej do Senatu. Inny uważa, że możliwy jest start do Sejmu, ale z dalszego miejsca.
Więcej z: News

Prezydent w orędziu o braku ulicy Lecha Kaczyńskiego, przemyśle pogardy i rosyjskim imperializmie [5 CYTATÓW]

Polityczny plan tygodnia: Kaczyński z parlamentarzystami przed prokuraturą, rząd o obronności i wiatrakach, Tusk na szczycie UE, Duda na Węgrzech, Sejm o zasadach wyjścia Polski z UE, nowe formaty spotkań Trzaskowskiego

Polityczny plan tygodnia: specjalny szczyt UE, Duda w USA, Sejm o immunitetach Kaczyńskiego, Błaszczaka i Mateckiego, rząd o deregulacji i sieci kardiologicznej
