Już w najbliższy poniedziałek wystartuje projekt „Wakacje z Korwinem” – seria spotkań Janusza Korwin-Mikke w kilkudziesięciu polskich miejscowościach na Wybrzeżu. Jak się dowiadujemy, w ciągu dwóch tygodni Korwin ma odwiedzić około 50 miasteczek i kurortów, od Szczecina po Frombork. JKM ma jeździć specjalnie przygotowanym KORWINOVANEM. To pierwsza tak duży projekt JKM po kampanii prezydenckiej. Sztabowy dopinają jest ostatnie detale przed jego startem.

Jak mówi nam Agata Banasik, szefowa kampanii referendalnej: „Spotkania będą odbywać się nawet w okolicy godziny 23:00. O trasie będziemy informować na portalach społecznościowych z pewnym wyprzedzeniem, a na miejscu, w tychże miejscowościach, będziemy korzystać z pomocy działaczy i sympatyków, którzy już zaczęli zgłaszać nam chęć pomocy w reklamowaniu spotkań”. Z JKM ma podróżować grupa wolontariuszy, a tam gdzie to będzie możliwe, lider partii ma poruszać się motorówkami i żaglówkami. Wszystko w nieco luźniejszej atmosferze.

Jak podkreśla Banasik: „Podczas spotkań Janusz Korwin-Mikke będzie przekonywał, że nie warto brać udziału w referendum, które jest źle skonstruowane i żaden jego wynik nie przyniesie żadnych zmian. Będzie wskazywał na postulaty partii KORWiN, które przyniosą realną zmianę i umożliwią Polakom powrót z emigracji (m.in. likwidacja podatku dochodowego)”.

Korwin będzie mógł dotrzeć do wypoczywających nad morzem z całej Polski. A spotkania na pewno będą przebijać się w mediach społecznościowych i lokalnych, co zwróci uwagę na kampanię referendalną partii i jej podstawowe założenia.

fot. KORWIN