Jak mówi 300POLITYCE Przemysław Wipler, struktury partii KORWiN zebrały w kampanii wyborczej około 200 tysięcy podpisów. W sobotę w Krakowie odbędzie się konferencja prasowa, na której Janusz Korwin-Mikke ogłosi koniec całej akcji. Jak podkreśla Wipler, tak duża liczba podpisów świadczy o sile nowych struktur.

Od poniedziałku Korwin-Mikke jako pierwszy przestanie być kandydatem na kandydata – mówi nam Wipler. Wtedy sztab Korwina złoży podpisy w PKW.

Złożenie podpisów uruchamia kolejny etap kampanii JKM i nie tylko. 14 marca (sobota) odbędzie się konwencja prezydencka w Kłobucku (woj. śląskie), gdzie Korwin-Mikke miał rekordowe poparcie w wyborach do PE. 15 kwietnia kandydata KORWiNA odwiedzi targi komputerowe Intel Extreme Masters w Katowicach, a od poniedziałku 16 marca startuje Air Korwin One.

Można spodziewać się, że złożenie podpisów przez JKM będzie miało wpływ na całą kampanię, przede wszystkim skupi uwagę mediów na wysiłkach innych kandydatów. W najbliższych dniach o rezultatach zbiórki ma poinformować Paweł Kukiz.

Fot. Korwin-Mikke na FB