
„Trudno nazwać to inaczej niż hipokryzją”. Szłapka o zapowiedzianej przez Kaczyńskiego manifestacji
– Ja się po prostu brzydzę hipokryzją i myślę, że każdy przyzwoity człowiek powinien mieć takie podejście do tego. Jak słyszę, że Jarosław Kaczyński, który realnie stał na czele rządu, który wprowadził gigantyczny chaos, jeśli chodzi o wydawanie wiz, za którego czasów mieliśmy do czynienia z procederami korupcyjnymi w MSZ, ministra Raua, wiemy o sprawie pana Wawrzyka – powiedział Adam Szłapka na konferencji prasowej w KPRM.
– Który w zasadzie w żaden sposób nie kontrolował tego, w jaki sposób są wizy wydawane i w czasie rządów Jarosława Kaczyńskiego największy był napływ w ogóle w historii migrantów do Polski. I teraz chce robić marsze antyimigranckie, to trudno nazwać to inaczej niż hipokryzją – ocenił, komentując dzisiejszą zapowiedź lidera PiS.
Więcej z: Live
„Partia, która w lipcu zwołuje coś na październik, brzmi jak partia z XIX wieku”. Bosak o manifestacji zapowiedzianej przez Kaczyńskiego

„Druga poważna rekonstrukcja”. Petru o możliwej nominacji Sikorskiego na premiera
„Nic o tym nie wiem”. Bodnar o słowach Hołowni o „zamachu stanu”
