– Będzie ścigany za te wypowiedzi. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek w Polsce mógł takie rzeczy opowiadać, które są haniebnym kłamstwem. Kłamstwem, które narusza pamięć o milionach ofiar niemieckich obozów koncentracyjnych w Polsce. Też przecież Polacy ginęli w tych obozach i przedstawiciele różnych innych narodów – powiedział Tomasz Siemoniak w rozmowie z Marcinem Fijołkiem w „Gościu Wydarzeń” Polsat News.

– To, co wyprawia Grzegorz Braun, absolutnie powinno go doprowadzić za kraty – podkreślił.

Tak samo jak poprzednie przypadki – nimi się zajmuje prokuratura, bo już mieliśmy i awantury w Sejmie, i różne inne działania. To jest człowiek, który powinien być poza nawiasem życia publicznego – ocenił.

– Państwo działa i na pewno prokuratura poinformuje szybko o tych kilku sprawach, gdzie ma zniesiony immunitet i jakie działania tutaj będą podejmowane – dodał.