
,,W sprawie organizacji nie mogę nic wam zarzucić”. Hołownia o poniedziałkowej debacie w Republice
– Uważam za słuszne pójście do waszej telewizji, bo uważam waszą telewizję za telewizję w oczywisty sposób jawnie sprzyjającą PiS, zaangażowaną politycznie, na pewno nieobiektywną. Natomiast tak jak poszedłem do telewizji opozycyjnej, tak i poszedłem do telewizji rządowej. Uważam, że wasi widzowie zasługują na szacunek, niezależnie od tego jak wy wykonujecie swoją pracę – powiedział Szymon Hołownia na konferencji prasowej.
– Jeżeli chodzi o debaty, samą ich organizacje nie mogą wam nic zarzucić. Tu nie było żadnej ani stronniczości, wszystkie ustalenia zostały dowiezione – dodał.
Więcej z: Live
,,Rząd nie realizuje rzeczy, do których się zobowiązał”. Zawisza o decyzji Razem ws. wotum zaufania
,,Wołanie, że wszyscy kradną, nie pomaga”. Zawisza krytycznie o Leszczynie i sytuacji w ochronie zdrowia
,,Mały krok do przodu, ale żeby nie zatrudniać swoich niepotrzebna jest ustawa”. Zawisza o ustawie antykuwetowej Polski2050
