„Trzeba zrobić wszystko, żeby pakt migracyjny nie wszedł w życie”. PiS wraca do propozycji referendum i zachęca do podpisywania wniosku
– Pakt migracyjny, który jest wprowadzany, doprowadzi do jeszcze pogorszenia tego stanu, stanu bezpieczeństwa w miastach, dużych miastach, ale stanu bezpieczeństwa w całej Polsce. Donald Tusk twierdzi, że pakt migracyjny nie będzie obowiązywał, co innego twierdzi Ursula von der Leyen, co innego twierdzą komisarz Unii Europejskiej odpowiedziany za […] dziedzinę migracji, co innego twierdzi również rzecznik niemieckiego rządu – powiedział Mariusz Błaszczak na konferencji prasowej.
– Trzeba zrobić wszystko, żeby pakt migracyjny nie wszedł w życie, żeby nie obowiązywał. […] Prawo i Sprawiedliwość wraca do referendum, przygotowujemy obywatelskie referendum, bardzo prosimy o zgłaszanie podpisów, o podpisywanie wniosku o referendum w biurach poselskich, senatorskich Prawa i Sprawiedliwości takie wnioski można otrzymać – kontynuował.
Więcej z: Live

Bielan: SOP zajmuje się przekazywaniem informacji zaprzyjaźnionym dziennikarzom

„Twardo stoję na stanowisku, że politycy różnych opcji powinni ze sobą rozmawiać”. Hołownia odnosi się do medialnych doniesień
„Pierwszy żołnierz od II wojny światowej, który poległ w obronie granicy”. Duda wspomina sierżanta Sitka
