
Live
PKW odrzuciła sprawozdanie Konfederacji. Poseł ugrupowania zapowiada skargę
– Mogę tylko potwierdzić to, że zostało odrzucone sprawozdanie z kampanii do PE. O następstwach nie chcę w tym momencie mówić ponieważ będziemy się z pewnością od tej decyzji odwoływać – napisał na portalu X poseł Konfederacji Witold Tumanowicz, odnosząc się do doniesień DGP.
Mogę tylko potwierdzić to, że zostało odrzucone sprawozdanie z kampanii do PE. O następstwach nie chcę w tym momencie mówić ponieważ będziemy się z pewnością od tej decyzji odwoływać.
— Witold Tumanowicz (@WTumanowicz) March 17, 2025
Więcej z: Live
9 maja 2025 22:54
Mentzen: Jeżeli dalej będziecie głosowali na PiS albo PO, to nic się nie zmieni
9 maja 2025 22:54
,,Jak chcę komuś pomóc to nie podsuwam mu umowy o przekazaniu mieszkania”. Hołownia uderza w Nawrockiego

9 maja 2025 22:52
Zandberg odtwarza słowa Mentzena nt. likwidacji 13. i 14. emerytury. Mentzen: To był program w kampanii parlamentarnej, teraz mam program prezydencki
9 maja 2025 22:40