
Live
,,Przepraszam Donaldzie, że zakłócam codzienny seans dobrego samopoczucia”. Morawiecki odpowiada na wpis Tuska
– Panie Donaldzie, przepraszam, że zakłócam codzienny seans dobrego samopoczucia, ale mam parę pytań o sprawy naprawdę istotne – napisał na platformie X Mateusz Morawiecki.
Panie Donaldzie, przepraszam, że zakłócam codzienny seans dobrego samopoczucia, ale mam parę pytań o sprawy naprawdę istotne.
1. Co robi rząd w kwestii ograniczeń eksportowych chipów do AI @nvidia (podpowiem, to taka duża firma, o której wasz kandydat na prezydenta nie ma bladego…— Mateusz Morawiecki (@MorawieckiM) January 17, 2025
Więcej z: Live

17 czerwca 2025 14:00
Kaczyński: Politycy PO wiedzą, że wygrał Nawrocki, a próbują niszczyć fundamenty państwa, kwestionując wynik wyborów

17 czerwca 2025 11:10
„Po dokonanej analizie prokurator zdecyduje czy podjąć śledztwo”. Bodnar ws. nagranych rozmów Giertycha
17 czerwca 2025 11:07
Kosiniak-Kamysz: Wszystkie decyzje, które Polska będzie podejmować ws. konfliktu izraelsko-irańskiego, będą decyzjami sojuszniczymi

17 czerwca 2025 11:06