
Live
Ziobro: Moje poglądy jako ministra były bardzo łagodne w stosunku do tego, co zrobimy wtedy, kiedy wrócimy
– Byłem postrzegany w rządzie jako jastrząb, jeżeli chodzi o zakres zmian [w wymiarze sprawiedliwości]. Ale dzisiaj moje poglądy na tle wielu kolegów, którzy obserwują to, co się dzieje, z tamtego czasu to ja jestem gołąbkiem – powiedział Zbigniew Ziobro w „Gościu Wydarzeń” Polsat News.
– Tamte moje poglądy to były poglądy bardzo łagodne w stosunku do tego, co zrobimy wtedy, kiedy wrócimy. Będziemy musieli przywrócić praworządność w Polsce – stwierdził.
Więcej z: Live

26 sierpnia 2025 13:34
Berek: Decyzje prezydenta Nawrockiego szkodzą. Blokują ustawy deregulacyjne, które miały ułatwić życie

26 sierpnia 2025 13:22
„Pomimo, że będą sprawy sporne w relacjach rząd-prezydent, to pozostanie wierny temu, za czym głosowali Polacy”. Szefernaker o strategii politycznej Pałacu Prezydenckiego
26 sierpnia 2025 12:56
Gawkowski: W Pałacu Prezydenckim już pewnie myślą jak się zgodzić na odbudowę i uruchomienie gazociągów Nord Stream

26 sierpnia 2025 12:48