
„Dziecinada, nieodpowiedzialne słowa”. Kukiz o wypowiedzi Błaszczaka
– Ja przepraszam za szczerość, ale to jest dziecinada po prostu, to są nieodpowiedzialne poza tym też słowa, dlatego że tak jak powiedziałem, my nie jesteśmy pępkiem świata, my powinniśmy ważyć słowa szczególnie w tak napiętej sytuacji, jaka jest na świecie – powiedział Paweł Kukiz w Polsat News, pytany o słowa Mariusza Błaszczaka o tym, że po wygranej Donalda Trumpa premier Donald Tusk powinien podać się do dymisji.
– Taką dziecinadę to nie tylko pan Błaszczak zaprezentował, bo również Donald Tusk wielokrotnie w swoich tweetach kąśliwie z kolei wyrażał się, czy takie różne przytyki dawał Donaldowi Trumpowi – kontynuował.
Więcej z: Live
Bodnar: Niech Nawrocki wytłumaczy się z oświadczeń i tego mieszkania
„Głęboko wierzę, że ją podpisze”. Hołownia deklaruje gotowość do spotkania z prezydentem ws. ustawy dot. składki zdrowotnej
