O 9:30 w Rzeszowie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wicepremiera i ministra obrony narodowej Władysława Kosiniaka-Kamysza, posła Adama Dziedzica oraz prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka. Następnie szef MON uda się do Tarnowa, gdzie o 11:30 odwiedzi firmę ELPLC SA, o 11:45 wystąpi na konferencji prasowej z kandydata na prezydenta Jakuba Kwaśnego, a o 12:00 odwiedzi firmę Tarnwell.

Kolejny punkt w planie Kosiniaka-Kamysza to konferencja prasowa z kandydatem na prezydenta Krakowa Aleksandra Miszalskiego o 13:15, a o 14:30 w Skawinie – spotkanie z mieszkańcami oraz kandydatką na burmistrza.

O 12:00 w Warszawie odbędzie się event Konfederacji, będący oficjalnym początkiem kampanii europarlamentarnej Konfederacji. Podczas wydarzenia liderzy przedstawią założenia kampanii oraz zaprezentują kandydatów do Europarlamentu.

O 14:00 odbędzie się debata organizowana przez Zespół Pracy dla Polski w temacie mieszkalnictwa. W debacie weźmie udział wiceprezes PiS Mateusz Morawiecki.

O 17:00 premier Donald Tusk spotka się z premier Królestwa Danii Mette Frederiksen. Około 18:00 odbędzie się spotkanie premierów z mediami.