O 10:00 rozpocznie się posiedzenie komisji śledczej ds. wyborów kopertowych. Zaplanowano przesłuchanie Bogdana Skwarki, dyrektora Departamentu Administracji Publicznej NIK oraz Sylwestra Marciniaka, przewodniczącego PKW.

Na 10:00 zaplanowano również posiedzenie komisji śledczej ds. afery wizowej. Przewidziano przesłuchanie Krzysztofa Andrzeja Dryndy oraz Pawła Kurtasza, byłych prezesów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

O 10:00 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wiceprezesa PiS Mateusza Morawieckiego i przewodniczącego klubu parlamentarnego PiS Mariusza Błaszczaka.

O 10:30 zbierze się sejmowa Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Zaplanowano rozpatrzenie informacji NIK o wynikach kontroli prawidłowości zapewnienia jednostkom samorządu terytorialnego finansowania zadań publicznych w latach 2019-2022, a także o wynikach kontroli wsparcia finansowego samorządów przez państwo w okresie reform podatkowych i odbudowy gospodarki po epidemii COVID-19.

O 11:00 w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbędzie się konferencja prasowa Agnieszki Dziemianowicz-Bąk oraz Aleksandry Gajewskiej. Tematem będzie zmiana w zawodzie opiekunki i opiekuna żłobkowego.

O 12:00 w Katowicach odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wicemarszałka Włodzimierza Czarzastego, wiceministra Przemysława Koperskiego, wiceministry Moniki Sikory, senatora Macieja Kopca oraz kandydatów Lewicy w wyborach samorządowych. O 15:00 podobna konferencja odbędzie się w Bielsku-Białej.

O 16:30 w Płocku rozpocznie się konwencja Trzeciej Drogi z udziałem Szymona Hołowni i Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Na 17:00 w Krakowie zaplanowano spotkanie otwarte z premierem Donaldem Tuskiem oraz kandydatem KO na prezydenta miasta Aleksandrem Miszalskim.

O 18:00 w Wyszkowie odbędzie się spotkanie z Mariuszem Błaszczakiem.