O 9:30 rozpocznie się konferencja prasowa Nowej Lewicy w Sieradzu z udziałem marszałka Włodzimierza Czarzastego, Tomasza Treli, Marcina Karpińskiego i Grzegorza Majewskiego. Przewidywane są również konferencje prasowe o 11:15, 12:00 oraz 14:30.

O 10:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem przewodniczącego klubu parlamentarnego PiS Mariusza Błaszczaka, europoseł Beaty Szydło oraz kandydata PiS na prezydenta Warszawy Tobiasza Bocheńskiego. Konferencje są zapowiedziane również na 11:00 w Tarchominie, o 13:00 w Michałowie oraz o 14:30 w Nowych Ręczajach.

O 10:30 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem posłów klubu PiS Jana Kanthaka oraz Sebastiana Kalety. Temat: W sprawie politycznych i bezprawnych działań prokuratury.

O 11:00 odbędzie się konferencja prasowa kandydatki Lewicy i ruchów miejskich na prezydenta Warszawy wicemarszałkini Senatu Magdaleny Biejat, podczas której przedstawiona zostanie kolejna kandydatka na wiceprezydentkę Warszawy oraz zaprezentowany zostanie program współpracy Warszawy z organizacjami pozarządowymi.

O 12:00 odbędzie się wspólna konferencja prasowa ubiegającego się o reelekcję prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego oraz ministra sportu Sławomira Nitrasa.

O 14:00 rozpocznie się posiedzenie rządu. W porządku obrad projekt ustawy o ochronie sygnalistów oraz informacja ministra Macieja Berka o uwarunkowaniach Rządowego Procesu Legislacyjnego.