
Live
Duda: Wydajemy ogromne pieniądze na obronność. Chętnie bym je wydał na edukację, kulturę, naukę, ale gdzie będzie nasza edukacja, nauka i kultura, jak będzie tutaj Rosja
– Dzisiaj tak, wydajemy ogromne pieniądze na obronność. Podejmowaliśmy i podejmujemy te decyzje z pełną świadomością, oczywiście wiedząc, że przecież można byłoby wydać te pieniądze na coś innego. I bardzo chętnie bym je wydał jako prezydent RP na edukację, na kulturę, na naukę, ale gdzie będzie nasza edukacja, nasza nauka i nasza kultura, jak będzie tutaj na powrót Rosja – powiedział prezydent Andrzej Duda w Mławie.
– Nigdy więcej tutaj rosyjskich porządków, nigdy więcej tutaj ruskiego miru, nie chcemy, mamy swoją kulturę, swoją wiarę – kontynuował.
Więcej z: Live
18 marca 2025 21:14
„To niepojęte”. Bodnar o pogróżkach wobec prok. Wrzosek
18 marca 2025 20:57
Bodnar zapowiada „przełomowe informacje” w śledztwie dot. Pegasusa
18 marca 2025 20:54
Bodnar: Za każdym razem, kiedy proces wyjaśniania nieprawidłowości postępuje, pojawia się wielki krzyk
18 marca 2025 20:49