
Czarzasty o Wąsiku i Kamińskim: Nie zajmą swoich miejsc na sali sejmowej, bo nie są posłami
– Andrzej Duda nie chciał skorzystać ze swoich uprawnień, bo nie chciał i żeby była jasność, zawsze to będę mówił. Nie chciał skorzystać ze swoich uprawnień. To w tej chwili pan Bodnar postawił go pod ścianą i dał mu argument do tego, żeby skorzystał z uprawnień poprzez pana Bodnara – powiedział Włodzimierz Czarzasty w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie.
– [Kamiński i Wąsik] nie zajmą swoich miejsc na sali sejmowej, bo nie są posłami od momentu, kiedy sąd wydał wyrok i stwierdził, że są przestępcami. Tak postanowił marszałek Sejmu i w tej sprawie oczywiście marszałek Sejmu ma m.in. moje wsparcie […]. Jesteśmy naprawdę do tego przygotowani, mamy przemyślane wszystkie, wydaje mi się, warianty i traktujemy to naprawdę spokojnie, jest to proces, który trzeba zakończyć. Pan Wąsik i pan Kamiński nie są posłami, w związku z czym ich miejsce nie jest na sali sejmowej – kontynuował.
Więcej z: Live

„To, że PiS kłamie i manipuluje w tej sprawie, nie będzie żadnym usprawiedliwienie”. Tusk odnosi się do afery z KPO i zapowiada konsekwencje

„Będę dopingował prezydenta, żeby nie było dla selfie, tylko dla rozwiązywania realnych problemów Polaków”. Kierwiński pytany o spotkanie Trump-Nawrocki

Kaczyński: Oświadczenie NIK potwierdza tylko, że fundamentem kampanii obecnej władzy było kłamstwo
