
Live
Zybertowicz do Kowala: Powiedz mi Pawle, jak się czułeś, jak na ostatnim wieczorze wyborczym kandydata Rafała Trzaskowskiego nie było ani jednej flagi polskiej?
– Powiedz mi Pawle, jak się czułeś jak na ostatnim wieczorze wyborczym kandydata Rafała Trzaskowskiego nie było ani jednej flagi polskiej? – zapytał Andrzej Zybertowicz Pawła Kowala na początku Kropki nad I.
– Nauczyłem się w życiu jednego, że w rękach ludzie mają czasem dużo flag a w duszy mało tej polskości i szacunku dla innych – odpowiedział Paweł Kowal.
A to wszystko na zagajenie prowadzącej o słowa Jarosława Kaczyńskiego o polskości w sercu Rafała Trzaskowskiego.
Więcej z: Live

20 czerwca 2025 20:11
Bryłka: Jest mi troszeczkę bliżej do PiS-u niż do PO. Pytanie, czy wyciągnęli wnioski z rządu Morawieckiego
20 czerwca 2025 20:00
„Może jeszcze nie wszystko stracone”. Szłapka o ustawie incydentalnej
20 czerwca 2025 19:57
„Myślę, że to będzie jeden z ważniejszych elementów nowego otwarcia”. Szłapka o programie mieszkaniowym
20 czerwca 2025 19:55