
Kamiński: Pod warunkiem, że Gowin ma głosy, jest bardzo poważnym partnerem do rozmowy, który ma bardzo dużo do powiedzenia. Pod warunkiem, że ma te głosy
– Jarosław Gowin jest partnerem do rozmowy, jeżeli on jest w stanie zagwarantować dla jakiegoś, także przez siebie oczywiście akceptowanego, niekonicznie idealnego dla opozycji, ale jest w stanie zagwarantować razem z opozycją większość. Dla jakiegokolwiek projektu politycznego. Do tego to się sprowadza. Jeżeli Jarosław Gowin dysponuje taką liczbą głosów, która może pozwolić razem z opozycją jakiś pomysł polityczny przeforsować, to oczywiście trzeba o tym z Jarosławem Gowinem rozmawiać – stwierdził Michał Kamiński w rozmowie z Konradem Piaseckim w „Rozmowie Piaseckiego” TVN24.
– Pod warunkiem, że Gowin ma te głosy, jest bardzo poważnym partnerem do rozmowy, który ma bardzo dużo do powiedzenia. Pod warunkiem, że ma te głosy – mówił dalej wicemarszałek Senatu.
Więcej z: Live
„Mamy gotową ustawę”. Bodnar o rozdzieleniu funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego
Bodnar: Kwestie wizerunkowe mogły być główną myślą przewodnią decyzji premiera o mojej dymisji
Bosak: Mam wątpliwości, czy Czarzasty jest zdolny unieść ciężar bycia marszałkiem Sejmu. Chodzi o stan zdrowia
