
Live
Bortniczuk: Jestem przekonany, że 10 maja wyborów nie będzie
– Jestem przekonany, że 10 maja wyborów nie będzie, dlatego że my się powinniśmy teraz skupiać na walce o zdrowie i życie Polaków, na walce o przetrwanie polskich przedsiębiorstw, miejsc pracy. To jest absolutnie najważniejsze. Też nie uważam, aby akceptowalne społecznie, aby mądre najzwyczajniej w świecie, było angażowanie aparatu państwa w to, aby 10 maja zorganizować wybory, a nie to, aby jak najbardziej sprawnie walczyć o zdrowie i życie, i o polskie przedsiębiorstwa – mówił Kamil Bortniczuk w rozmowie z Robertem Mazurkiem w „Porannej rozmowie” RMF FM.
Więcej z: Live
16 czerwca 2025 12:30
Rzecznik MSZ: Ewakuacja przeprowadzana przez polski rząd jest bezpłatna. Nie organizujemy żadnych komercyjnych ewakuacji

16 czerwca 2025 12:19
„W ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin”. MSZ o szczegółach ewakuacji Polaków z Izraela
16 czerwca 2025 12:11
„Wprowadzenie w błąd co do zapłaty umówionej ceny i opieki w życiu codziennym”. Prokuratura wszczęła dochodzenie ws. kawalerki Jerzego Ż.
16 czerwca 2025 10:46