
Live
Zandberg: Na stole realną kandydaturą, którą uzgodniliśmy latem jest kandydatura Roberta Biedronia, dlatego nie startował w wyborach parlamentarnych
– Powołując latem koalicję, uzgodniliśmy plan działań. Na stole realną kandydaturą, którą uzgodniliśmy latem jest kandydatura Roberta Biedronia, dlatego nie startował w wyborach parlamentarnych. Ta decyzja jest teraz podejmowana przez organy statutowe partii, bo to nie jest PiS, gdzie decyzje podejmuje wódz. 19 stycznia konwencje trzech partii wspólnie wybiorą kandydata – mówił Adrian Zandberg w Kropce nad I.
Więcej z: Live

26 lipca 2025 19:10
Hołownia: Sformułowania „zamach stanu” użyłem w „Gościu Wydarzeń”, nie w znaczeniu prawnym a politycznej diagnozy, opisu sytuacji w której dochodzi do poważnej destabilizacji

26 lipca 2025 17:51
Morawiecki: Jeszcze w tym roku przekroczymy próg 60% długu finansów publicznych. Każdego dnia 2025 r. rząd Tuska zadłużał nas na ponad 661 mln.

26 lipca 2025 14:25
„Ma nadzieję, że znowu uda się oszukać Polaków? A może liczy na naszą naiwność?”. Kaczyński komentuje wystąpienie Tuska

26 lipca 2025 13:54