
Live
Braun, Dulkiewicz i Skiba powalczą o prezydenturę w Gdańsku. Komitety złożyły wymaganą liczbę podpisów pod ich kandydaturami
O północy minął termin, jaki komitety wyborcze w Gdańsku miały na złożenie list poparcia dla swoich kandydatów. Wymaganą liczbę 3 tysięcy podpisów zebrali: Grzegorz Braun (prawie 6 tysięcy), Aleksandra Dulkiewicz (25 tysięcy) i Marek Skiba (5 tysięcy).
Zgodnie z harmonogramem wyborczym do 11 lutego można zgłaszać kandydatów do obwodowych komisji wyborczych, a tydzień później rozpocznie się w mediach emisja audycji przygotowanych przez komitety wyborcze.
Wybory prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca.
Fot.: gdansk.pl
Więcej z: Live
23 czerwca 2025 20:45
Kołodziejczak: Dlaczego rolnik, mieszkaniec wsi miał głosować na Trzaskowskiego, skoro nie znalazł tam dla siebie oferty?

23 czerwca 2025 20:28
„Jeśli ten lament będzie się utrzymywał, to notowania rządu będą jeszcze gorsze”. Kołodziejczak o ponownym liczeniu głosów
23 czerwca 2025 20:28
Pełczyńska-Nałęcz: To nie czas na huśtanie naszą demokracją i nieodpowiedzialne podgrzewanie konfliktów o wybory

23 czerwca 2025 20:24