Czarzasty: Jak wejdziemy do Sejmu, a wejdziemy, będę pierwszym, który zacznie zbierać podpisy, żeby PAD stanął przed Trybunałem Stanu
Czarzasty: Jak wejdziemy do Sejmu, a wejdziemy, będę pierwszym, który zacznie zbierać podpisy, żeby PAD stanął przed Trybunałem Stanu
– Jak słyszę dzisiaj wniosek o zmianę Konstytucji, referendum, to panie prezydencie, chcę panu powiedzieć tak: nie zaprzysiągł pan sędziów TK, podpisał pan ustawę łamiącą Konstytucję o KRS, zgodził się pan na niekonstytucyjny wybór prezesa TK, wygasił pan kadencję prezesa SN, uzależnił pan sądy, podpisujac ustawę o sądach, od prokuratora generalnego, ułaskawił pan Mariusza Kamińskiego i chciałem panu powiedzieć tak: jak wejdziemy do Sejmu, a wejdziemy, to będę pierwszym, który zacznie zbierać podpisy, żeby stanął pan przed Trybunałem Stanu w tej sprawie, bo pan łamie Konstytucję – mówił Włodzimierz Czarzasty na konwencji SLD.
Więcej z: Live

Sasin o „Deklaracji Polskiej”: Co tam jest takiego, czego Konfederacja nie mogłaby podpisać? Powiedzcie, co wam w tej deklaracji nie odpowiada?
Sasin: Tusk nie daruje Hołowni tego, że zdemaskował go jako człowieka, który chciał zabić demokrację w Polsce
