
Jaki: Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela z protestami przeciw ustawie reprywatyzacyjnej
Jaki: Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela z protestami przeciw ustawie reprywatyzacyjnej
– Przyjmuję rzeczywiście od roku przedstawicieli ambasady Izraela, w tym również panią ambasador, właśnie z protestami przeciwko tej ustawie [reprywatyzacyjnej]. Nie mogę zdradzać szczegółów. Ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela – stwierdził Patryk Jaki w rozmowie z Jackiem Prusinowskim w Radiu Plus.
Pytany, czy Izraelowi zależy żeby nie weszła w życie: – Tak albo żeby weszła w takiej formie gdzie płaci się 100% i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co my nigdy nie możemy się zgodzić.
Więcej z: Live
Bogucki: Mamy 500 mld deficytu. To otchłań wykopana przez rząd premiera Tuska

Bogucki: Trzaskowski mówił w kampanii, że 800+ dla Ukrainców trzeba ograniczyć. Zgadzał się z nim Tusk. I co zrobili? Nic

„Byłem jednym z nielicznych członków najwyższego kierownictwa, który od samego początku popierał tego kandydata”. Morawiecki o Nawrockim
