
Dera: Jeżeli są zarzuty, że ktoś bierze łapówkę, śledczy powinni eliminować takie osoby z życia publicznego
Dera: Jeżeli są zarzuty, że ktoś bierze łapówkę, śledczy powinni eliminować takie osoby z życia publicznego
– Z puntu widzenia organów prowadzących śledztwo, to pokazanie, że tak samo traktujemy jednych uczestników życia politycznego, jak i drugich (…) Sprawa Koguta i Gawłowskiego] mają związek czasowy. To czytelniejsze w tym momencie. Gdyby odwrócić sytuację – dwa dni różnicy, najpierw PO – to wyobrażam sobie, co by się działo w różnych stacjach telewizyjnych i radiowych + briefingach Platformy, jak to straszny PiS robi atak na Platformę, działania polityczne. W tej chwili nie będzie tego typu komentarzy, mam nadzieję – mówił Andrzej Dera w rozmowie z Konradem Piaseckim w Radiu Zet.
– Jeżeli są zarzuty, że ktoś bierze łapówkę, to niezależnie od tego, czy jest z PiS, PO – śledczy powinni bezwzględnie eliminować takie osoby z życia publicznego – dodał.
Więcej z: Live

„Indywidualny odbiorca może spać spokojnie”. Tusk ogłasza decyzję ws. mrożenia cen energii
Zandberg: Słyszę szaleńcze scenariusze, by nie zwoływać Zgromadzenia Narodowego. Razem nie zgodzi się na wywracanie porządku konstytucyjnego
Tusk: Podjęliśmy decyzję, żeby odejść od tzw. podatku Morawieckiego
