
Łapiński: Zdecydowało to, że jako jeden z 235 posłów miałbym dużo mniejszą siłę sprawczą
Łapiński: Zdecydowało to, że jako jeden z 235 posłów miałbym dużo mniejszą siłę sprawczą
– To nowe wyzwanie, ale też powrót do tego, co robiłem w kampanii prezydenckiej, kiedy towarzyszyłem prezydentowi. Zdecydowało to, że jako jeden z 235 posłów PiS miałbym dużo mniejszą siłę sprawczą. Idę, żeby budować wizerunek prezydentury, bez zamiarów bojowych – mówił Krzysztof Łapiński w Faktach po Faktach TVN24.
– Mastalerek by się przydał, widząc nasze kłopoty komunikacyjne, ale nie jest tajemnicą, że urodziła mu się córeczka i ma inne plany – dodawał Łapiński w rozmowie z Katarzyną Kolenda-Zaleską.
Łapiński przyznał, że będzie sekretarzem stanu w KPRP i nie obejmie funkcji szefa biura prasowego.
– Liczyłem, że Marek Magierowski ze swoim bogatym doświadczeniem, osoba znana i ceniona, pozostanie na funkcji szefa biura prasowego.
Więcej z: Live

Berek: Nigdy ze strony rządu nie było żadnej wypowiedzi kwestionującej prawidłowość przeprowadzenia wyborów
Berek: Jeśli ktoś myśli, że się zatrzymamy i popadniemy w letarg – nie, tak nie będzie
Berek: Będziemy przedstawiali projekty ustaw i będziemy starali się wybrnąć z każdej sytuacji, w której okazywałoby się, że prezydent tych rozwiązań nie akceptuje
