Live
Scheuring-Wielgus do Brudzińskiego: Proszę nie nazywać protestu opozycji ciamajdanem, bo będę mówić Bredziński
Scheuring-Wielgus do Brudzińskiego: Proszę nie nazywać protestu opozycji ciamajdanem, bo będę mówić Bredziński
– Proszę nie nazywać protestu opozycji ciamajdanem, bo zacznę pana nazwać Bredzińskim – powiedziała Joanna Scheuring-Wielgus w „Kawie na ławę” do Joachima Brudzińskiego.
Jak odpowidział wicemarszałek Sejmu: Czuje roztkliwienie i współczucie, że coś takiego polskiej polityce się przydarzyło. Pani nie jest w stanie mnie obrazić, jest pani w stanie co najwyżej mnie i moich kolegów skutecznie rozbawić.
Więcej z: Live

10 maja 2025 18:49
„Białystok nie boi się Tuska”. Okrzyki „nie bać Tuska” na wiecu Nawrockiego
10 maja 2025 18:45
Nawrocki: Gdy budowano zaporę, cyrkowcy z opozycji biegali z siatkami i z pizzą
10 maja 2025 18:42
Nawrocki: Granica jest tam, kiedy chce się nam wcisnąć tych, których nie zapraszamy, którzy naszego bezpieczeństwa nie szanują
10 maja 2025 17:47