
Waszczykowski: Trump będzie próbował dogadywać się ze światem. Ale nie kosztem nas
Waszczykowski: Trump będzie próbował dogadywać się ze światem. Ale nie kosztem nas
– Już w pierwszych dniach po wyborach, kiedy nie był jeszcze mianowany [Donald Trump], dzwonił do wielu polityków światowych, dzwonił również do przywódców organizacji międzynarodowych, jak NATO, i uspokajał. Po drugie, do jego obozu wracają obecnie republikanie, których znam od lat, z głównego nurtu republikańskiego – mówił Witold Waszczykowski w „Horyzoncie” TVN24.
– To prezydent, który będzie próbował w sposób realistyczny, bez ideologii, dogadywać się ze światem, ale nie kosztem nas. Takie zapewnienie otrzymałem – podkreślił szef polskiego MSZ.
Więcej z: Live

Kaczyński: Jesteśmy dużym, europejskim narodem i powinniśmy mieć kilka klubów, które odnoszą sukcesy w rozgrywkach europejskich
„Nie oszukuje się, nie ma się 100 konkretów na 100 dni”. Kaczyński o realizowaniu przez PiS zasady demokracji
